Kuttor Attilát két mérkőzésre eltiltották

A testület indoklása szerint sportszerűtlen módon tiltakozott

Sport
  • 2018.08.23. - 15:21

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága két mérkőzésről eltiltotta Kuttor Attilát, a Mezőkövesd vezetőedzőjét.

A szakember - akit az Újpest elleni, múlt szombati találkozón a lelátóra küldtek - a játékvezető ítélete ellen a testület indoklása szerint sportszerűtlen módon tiltakozott, ezért büntették meg. Kuttor így a Ferencváros és a Puskás Akadémia elleni bajnokit lesz kénytelen kihagyni.

Az MLSZ honlapja szerint az előző fordulóban kiállított Miroslav Grumic (Haladás) és Batik Bence (Budapest Honvéd) egyaránt egy-egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Reklám