Király és Juhász kezdőként búcsúzik kedden este

Kikapott idei utolsó mérkőzésén a válogatott 2:0-ra +GALÉRIA

Sport
  • 2016.11.15. - 19:19

A magyar labdarúgó-válogatott kedden este 2-0-ra kikapott a svéd csapattól barátságos mérkőzésen, idei utolsó fellépésén a Groupama Arénában. Közvetlenül a mérkőzés előtt a pályán elbúcsúztatták a magyar labdarúgó-válogatottól Király Gábort, Juhász Rolandot, Hajnal Tamást és Vanczák Vilmost.

1 / 8
Reklám