Kim Rasmussen kijelölte bő világbajnoki keretét

Kézilabda

Sport
  • 2017.11.04. - 01:00

Kihirdette bő keretét Kim Rasmussen, a december 1. és 17. közötti vb-re készülő női kézilabda-válogatott kapitánya.

A névsor: Bíró és Szikora (FTC), Janurik (Érd), Kiss (Győr) kapusok, Bódi, Görbicz, Tomori (Győr), Faluvégi, Háfra, Kovacsics, Lukács, Mészáros, Schatzl, Szekeres, Szucsánszki (FTC), Gávai, Kisfaludy, Kiss N., Klivinyi, Tóth G. (Érd), Hársfalvi, Sirián (DVSC), Kovács (Dunaújváros), Mayer (Fehérvár), Mazák-Németh (Siófok), Planéta (Chambray), Szöllősi-Zácsik (Budaörs), Triscsuk (Kisvárda) mezőnyjátékosok. A két élcsapat közül az FTC ma Dabason a THC, a Győr hétfőn otthon a Rosztov-Don ellen játszik BL-mérkőzést. A férfiaknál a Veszprém ma a dán Aalborggal, a Szeged vasárnap a Rhein-Neckar Löwennel játszik, hazai pályán.

Reklám