Kijutott az EB-re a női asztalitenisz-válogatott

Póta Georgináék Svédországot győzték le Téglás Péter szövetségi kapitány búcsúmeccsén

Sport
  • 2017.01.24. - 21:02

A magyar női asztalitenisz-válogatott negyedik mérkőzését is megnyerte a csapat Európa-bajnokság selejtezőjében, és így százszázalékos teljesítménnyel, csoportelsőként kvalifikálta magát a szeptemberi luxemburgi kontinenstornára.

póta
Póta-Christina Kallberg 3-0 (6, 10, 14)   
Reklám