A norvég válogatott aranyérmes lett a dániai női kézilabda-világbajnokságon, miután a vasárnapi döntőben könnyedén, 31-23-ra legyőzte a holland csapatot.

Nem sok izgalom maradt a fináléra
A norvég válogatott aranyérmes lett a dániai női kézilabda-világbajnokságon, miután a vasárnapi döntőben könnyedén, 31-23-ra legyőzte a holland csapatot.

A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
Iránban jöhetnek az elszámoltatások?

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében