A Ferencváros egy góllal legyőzte a német Thüringer HC csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének negyedik fordulójában, szombaton Érden, ezzel biztosította negyeddöntőbe jutását.
Kovacsicsék itthon is jobbnak bizonyultak a német csapatnál +GALÉRIA
A Ferencváros egy góllal legyőzte a német Thüringer HC csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének negyedik fordulójában, szombaton Érden, ezzel biztosította negyeddöntőbe jutását.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
