Elődöntőbe jutott a magyar válogatott a debreceni női junior kézilabda-világbajnokságon, miután a szerdai negyeddöntőben 31-26-ra legyőzte a román csapatot.

Nemzeti csapatunk Románia legjobbjait győzte le a négy közé jutásért Debrecenben
Elődöntőbe jutott a magyar válogatott a debreceni női junior kézilabda-világbajnokságon, miután a szerdai negyeddöntőben 31-26-ra legyőzte a román csapatot.

A tó, ahol több száz ember halt meg nyomtalanul
Iránban jöhetnek az elszámoltatások?

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében