Kézilabda: Áder János tiszteletvacsorán fogadta a világbajnok női juniorválogatottat

A csapat egy névre szóló mezzel ajándékozta meg a köztársasági elnököt

Sport
  • 2018.07.30. - 21:21

Áder János köztársasági elnök hétfő este tiszteletvacsorán fogadta a debreceni junior kézilabda-világbajnokságon aranyérmet szerző női válogatott tagjait és segítőit a Sándor-palotában.

áder jános
Reklám