Császár Gábor a magyar kézilabda-válogatott irányítójára csak mint tartalékjátékosra számít a január 15-én induló lengyelországi Európa-bajnokságon a szöteségi kapitány, Talant Dujshebaev.
A svájci Schaffhausen kézilabdázója már el is hagyta az edzőtábort, és csak akkor tér vissza a csapathoz, ha sérülés miatt szükség lesz a játékára - írta az Nemzeti Sport Online.



