Szombaton este Tunézia, vasárnap pedig Szerbia lesz a magyar női válogatott ellenfele a dániai világbajnokságon Herningben. A mieink célja, az olimpiai kvóta vagy az olimpiai selejtezőre való kijutás. Ehhez minimum az első nyolcba kell kerülniük. Tomori Zsuzsannának, a Győri Audi ETO KC átlövőjének nem titkolt vágya, hogy a négy közé jusson a válogatott. A magyar csapat meghatározó játékosa az egyik pénteki tréning után nyilatkozott lapunknak.




