Lakatos Zsanett nyerte a női kenu egyesek versenyét a győri maratoni kajak-kenu világbajnokság pénteki nyitónapján. Az ezüstérmet a szám másik magyarja, Takács Kincső szerezte meg.

Kettős magyar siker női kenubanLakatos arany-, Takács ezüstérmes - Lakatos Zsanett nyerte a női kenu egyesek versenyét...
Posted by Magyar Hírlap on 2015. szeptember 11.



