Kettős emberelőnyben kapott ki a Bologna

Nagy Ádám végigjátszotta a meccset

Sport
  • 2017.02.09. - 07:19

A Bologna házigazdaként 1-0-ra kikapott az AC Milantól az olasz labdarúgó-bajnokság 18. fordulójából szerdára halasztott mérkőzésen.

A vendég milánóiak közül a 37. percben Gabriel Paletta, az 59. percben pedig Juraj Kucka kapott piros lapot, utóbbi Nagy Ádámmal szemben szabálytalankodott.    
A kettős emberelőnyt a Bologna nem tudta kihasználni, sőt a 89. percben Mario Pasalic megszerezte a győztes gólt az AC Milannak, amely ezzel megszakította négy mérkőzésből álló nyeretlenségi sorozatát.
A hazaiak magyar válogatott középpályása, Nagy Ádám végigjátszotta a találkozót.

Reklám