Két légiósa nélkül kénytelen játszani az Újpest az Európa Ligában

Obinna Nwobodo és Alassane Diallo nem kapott vízumot, így nem léphet pályára az azeri Nyeftcsi Baku elleni idegenbeli meccsen

Sport
  • 2018.07.12. - 08:23

Az Újpest FC két afrikai labdarúgója nem kapott vízumot Azerbajdzsánban, ezért nem léphet pályára csütörtök (ma) este, a Nyeftcsi Baku elleni Európa Liga-selejtezős párharc első mérkőzésén.

obinna
Reklám