Az Újpest FC két afrikai labdarúgója nem kapott vízumot Azerbajdzsánban, ezért nem léphet pályára csütörtök (ma) este, a Nyeftcsi Baku elleni Európa Liga-selejtezős párharc első mérkőzésén.

Obinna Nwobodo és Alassane Diallo nem kapott vízumot, így nem léphet pályára az azeri Nyeftcsi Baku elleni idegenbeli meccsen
Az Újpest FC két afrikai labdarúgója nem kapott vízumot Azerbajdzsánban, ezért nem léphet pályára csütörtök (ma) este, a Nyeftcsi Baku elleni Európa Liga-selejtezős párharc első mérkőzésén.

