Kálomista Gábor marad a Veszprém Handball Zrt. vezérigazgatói székében, miután a klub Igazigatósága nem fogadta el a lemondását (erre azután került sor, hogy az MVM Veszrpém kéilabda csapata elveszítette a BL-döntőt).
Az indoklás szerint a klub vezetése úgy érzi, az elmúlt véek kiemelkedő eredményeinek eléréséhez nélkülözhetetlen volt Kálomista Gábor munkája, ezért továbbra is őt szeretnék látni a klub élén.



