Kalmár Zsolt Dunaszerdahelyen folytatja

A válogatott középpályás a több játéklehetőség reményében teszi át a székhelyét a Felvidékre

Sport
  • 2017.08.09. - 14:03

Kalmár Zsolt szerződést bontott a Bröndbyvel, a válogatott labdarúgó Dunaszerdahelyen folytatja pályafutását.

"A középpályán nagy a konkurencia, ezért megállapodtunk az RB Leipziggel és Zsolttal abban, hogy mindenki számára az a legjobb megoldás, ha olyan helyre kerül, ahol több játéklehetőséghez jut" - nyilatkozta a dán klub honlapján Troels Bech. A Bröndby sportigazgatója hozzátette: Kalmár a dunaszerdahelyi DAC-ban folytatja.

Kalmárt 2014 nyarán szerződtette az RB Leipzig, amely januárban eredetileg másfél évre adta őt kölcsön a Bröndbynek. A magyar középpályás a dán együttesben 19 találkozón lépett pályára, két gólt szerzett.

Reklám