Zlatan Ibrahimovic Instagram oldalán bejelentette: a következő időnytől a Manchester Unitednél folytatja pályafutását.
„Itt az ideje, hogy megtudja a világ, a következő állomásom a Manchester United”– írta a svéd támadó, aki a „jövök” hashtagat is hozzáfűzte üzenetéhez. Ezzel újra összeáll az Internél már bevállt Mourinho - Ibrahimovic páros.
A transzfer részleteiről nem közöltek információkat, az angol klub egyelőre nem erősítette meg az átigazolás tényét.
Zlatan Ibrahimovic ezentúl csak a klubfutballra koncentrálhat, hisz az Európa-bajnokságon bejelentette, hogy nem kíván többet a svéd válogatottban pályára lépni.




