Újra Winter Classicot rendez a Magyar Jégkorong Szövetség december 28-án és 30-án a Városligetben, a festői környezetben található Vajdahunyad váránál.
Három év elteltével hívták újra életre a Winter Classicot, és az idei csúcspont négy találkozó lesz. A Fehérvár AV 19 december 28-án és 30-án a Klagenfurt, illetve a Red Bull Salzburg ellen lép jégre EBEL találkozón, egyaránt 20 órai kezdettel. December 29-én pedig két bajnoki összecsapást láthatnak az érdeklődők, ráadásul kettős meccs keretében. Előbb az UTE mérkőzik a Csíkszeredával, majd a tavalyi bajnoki döntő két csapata, a címvédő DVTK Jegesmedvék és a MAC Budapest találkozik egymással, szintén 20 órai kezdettel. A szervezők azt mondták, igazi hokiünnepet szeretnének rendezni a varázslatos környezetben, és biztosak abban, hogy mindenkinek felejthetetlen élményben lesz része, aki kilátogat valamelyik mérkőzésre.
Már árulják a jegyeket, amelyeket ezer, illetve ötezer forintos áron lehet megvásárolni.



