Jövő hétfőn megkezdődik a jegyárusítás a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjére, amelyet május 6-án és 7-én rendeznek Budapesten, a Papp László Sportarénában.

Jövő májusban negyedszer rendezik Budapesten a sorozat fináléját
Jövő hétfőn megkezdődik a jegyárusítás a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjére, amelyet május 6-án és 7-én rendeznek Budapesten, a Papp László Sportarénában.

