A zentai születésű Györe László nyerte meg az 1,93 millió dollár (542 millió forint) összdíjazású Rio de Janeiró-i salakpályás férfi tenisztornát, s ezzel karrierje legnagyobb sikerét aratta.

A fiatal játékos egyébként benne van a világelső Novak Djokovic fémjelezte szerb válogatottban, amely nagy erőt képvisel a Davis Kupában.



