Harminchat bokszbírót felfüggesztettek

Ökölvívás

Sport
  • 2016.10.07. - 00:56

A Nemzetközi Ökölvívó-szövetség eltiltott harminchat bírót és játékvezetőt azok közül, akik a Rio de Janeiró-i olimpián tevékenykedtek.

A világszövetség vezetőit, a bírókat, a pontozókat és a pontozási rendszert számos kritika érte a riói olimpia idején. Augusztus 17-én a nemzetközi szövetség több bírót és játékvezetőt is kizárt a további mérkőzésekről, miután felülvizsgálta az addigi ítéleteket. Ők nem működhettek közre a továbbiakban a riói mérkőzéseken, de az eredményeken már nem változtattak.
Reklám