A világelső román Simona Halep nyerte a 117. francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben szetthátrányból fordítva legyőzte az amerikai Sloane Stephenst.

A román teniszező Sloane Stephenst verte a Roland Garros döntőjében
A világelső román Simona Halep nyerte a 117. francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben szetthátrányból fordítva legyőzte az amerikai Sloane Stephenst.

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
