Az Újpest hazai pályán 2-1-re legyőzte a címvédő Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójában, szombaton.

A lila-fehérek zárt kapuk mögött verték a Honvédot a labdarúgó NB I-ben - A Videoton a DVSC otthonában diadalmaskodott
Az Újpest hazai pályán 2-1-re legyőzte a címvédő Budapest Honvédot a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójában, szombaton.

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
