Griezmann lett az előző EL-szezon legjobbja

A világbajnok támadó Diego Godínt és Dmitri Payet-t előzte meg a voksoláson

Sport
  • 2018.08.31. - 17:07

A francia válogatottal nyáron világbajnokságot nyert Antoine Griezmannt, az Atlético Madrid támadóját választották a labdarúgó Európa-liga előző idényének legjobb játékosának.

 Az európai szövetség (UEFA) az EL mostani csoportkörének pénteki sorsolását követően hirdette ki a végeredményt, amely szerint Griezmann csapattársát, az argentin Diego Godínt, valamint honfitársát, az Olympique Marseille-ben futballozó Dmitri Payet-t előzte meg a voksoláson.

A 27 éves Griezmannak meghatározó szerepe volt abban, hogy az Atlético Madrid az előző idényben megnyerte az Európa-ligát, s az Olympique Marseille ellen 3-0-ra megnyert döntőben két gólt is szerzett.

Reklám