Garics György visszavonult

A magyar születésű osztrák válogatott futballistának tavaly augusztus óta nem volt klubja

Sport
  • 2017.07.12. - 16:58

Befejezte pályafutását Garics György osztrák válogatott labdarúgó.

"Egy ponton elkerülhetetlen a visszavonulás" - mondta a szombathelyi születésű játékos, aki 14 évesen költözött Ausztriába.

A 33 esztendős védő 41-szer szerepelt az osztrák nemzeti együttesben, amellyel részt vett a 2008-as és a tavalyi Európa-bajnokságon. Utóbbin a magyarok elleni csoporttalálkozón saját bevallása szerint mindkét himnuszt énekelte.

Garics a Rapid Wienben kezdte a pályafutását, majd játszott az SSC Napoli, az Atalanta és a Bologna színeiben. Utolsó klubja a Darmstadt volt, amelytől tavaly augusztusban távozott.

Reklám