Gálfi Dalma nyerte meg a 4,5 millió forint összdíjazású tenisz országos bajnokság női versenyét, a vasárnapi döntőben Fekete Lilit győzte le.

A férfiaknál hétfőn játsszák a döntőt
Gálfi Dalma nyerte meg a 4,5 millió forint összdíjazású tenisz országos bajnokság női versenyét, a vasárnapi döntőben Fekete Lilit győzte le.


Zajlanak a háttértárgyalások