Gálázott a Puskás Akadémia

Kiesett a Vasas, szenvedve nyert a Honvéd a Magyar Kupában

Sport
  • 2017.10.25. - 16:36

A Paks hét, a Puskás Akadémia hat góllal győzött a labdarúgó Magyar Kupában szerdán, és ezzel bejutott a legjobb 32 közé.

egerpafcA Puskás Akadémia esélyt sem adott az Egernek. Fotó: pafc.huA Vasas meglepetésre 2-1-es vereséget szenvedett a harmadosztályú Dunaújváros otthonában, ezzel búcsúzott a további küzdelmektől. A bajnoki címvédő Honvéd Tatabányán lépett pályára a Budaörs vendégeként. A piros-feketék alaposan megszenvedtek, és csak büntetők után tudták felülmúlni az NB II-ben szereplő riválisukat.

Magyar Kupa, 7. forduló (a 32 közé jutásért), az élvonalbeli csapatok mérkőzései:

Gödöllői SK (megyei I.)-Újpest FC 0-3 (0-1)
Bátaszék SE (megyei I.)-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-1 (0-0)
Eger SE (megyei I.)-Puskás Akadémia FC 0-6 (0-2)
Balatonfüredi FC (megyei I.)-Paksi FC 0-7 (0-1)
Dunaújváros (III.)-Vasas FC 2-1 (1-0)
Budaörs (II.)-Budapest Honvéd 1-1 (0-1, 1-1, 1-1) - tizenegyesekkel: 4-5

Reklám