Futács Márkó elhagyta a Hajduk Splitet

A csatár közös megegyezéssel bontotta fel szerződését a horvát klubbal

Sport
  • 2018.08.31. - 22:23

Futács Márkó távozott a horvát Hajduk Split labdarúgócsapatától pénteken.

A klub honlapjának közleménye szerint közös megegyezéssel bontottak szerződést a csatárral, aki az elmúlt két évben 45 mérkőzésen 24 gólt szerzett.

Futács az első spliti idényében a horvát élvonal gólkirálya lett 18 találattal, a következő szezon jelentős részét viszont súlyos sérülése miatt kihagyta. Április közepén, a Hajduk Split-Dinamo Zagreb rangadó másnapján a magyar válogatott játékost és több csapattársát saját csapatának szurkolói megtámadták az utcán, Futács ezt követően jelezte távozási szándékát.

Reklám