A Forma-1 új tulajdonosa, a Liberty Media Group, valamint a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) Forma-2 néven szervezné újra a GP2-es kategóriát.

Jean Todt elképzelése szerint piramisrendszert hoznának létre, aminek a csúcsán az F1 áll
A Forma-1 új tulajdonosa, a Liberty Media Group, valamint a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) Forma-2 néven szervezné újra a GP2-es kategóriát.

