A Bernd Storck által az év legnehezebb meccsének nevezett Feröer-szigetek ellen játszott világbajnoki selejtezőn 0-0-ás döntetlent ért el a magyar válogatott.

A mérkőzés első félidejében Priskin Tamás kezdett előretolt csatárként, a 27. percben őt váltotta Szalai Ádám, aki ugyan veszélyesebben játszott, de gólhelyzetet nem alakított ki. A visszavonult Király Gábor helyét Gulácsi Péter örökölte meg a kapuban. A magyar csapat minimális mezőfölényben játszott, de a feröeri tizenhatoson belülre ritkán jutott.
A második játékrész leginkáb a feröeriekről szólt, az északi csapat nagy hajrával kezdte a félidőt. A magyar együttes támadójátékát erősítendő, Bernd Storck a 70. percben Németh Krisztián helyére Nikolics Nemanját küldte be. A rendes játékrész utolsó öt perce igen mozgalmasra sikerült, mindkét oldalon veszélyes helyzetek alakultak ki, gól azonban nem született.
A magyar válogatott kezdőcsapata
Gulácsi - Fiola, Guzmics, Lang, Kádár - Nagy - Dzsudzsák, Elek, Kleinheisler, Németh - Priskin
A feröeri válogatott kezdőcsapata
Nielsen, Hansen, Gregersen, Nattestad, Davidsen, Vatnhamar, Benjaminsen, Joensen, Edmundsson, Hendriksson, Hansson



