A Szolnoki Olaj KK megvédte címét a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután a szombati, győri döntőben kilenc ponttal legyőzte a szombathelyi Falco KC-t.

A győri döntőben kilenc ponttal győzték le a szombathelyi Falco KC-t
A Szolnoki Olaj KK megvédte címét a férfi kosárlabda Magyar Kupában, miután a szombati, győri döntőben kilenc ponttal legyőzte a szombathelyi Falco KC-t.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
