Roger Federer bemutató teniszmérkőzésen legyőzte Andy Murrayt, aki csaknem négy hónapos kényszerpihenő után tért vissza.

A két klasszis Glasgowban játszott bemutató meccset +VIDEÓ
Roger Federer bemutató teniszmérkőzésen legyőzte Andy Murrayt, aki csaknem négy hónapos kényszerpihenő után tért vissza.

A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
