A Ferencváros 2-1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga szombati 15. fordulójának rangadóján, ezzel együtt elvesztette éllovas pozícióját, miután a Videoton jobb gólkülönbségének köszönhetően megelőzte.
A mérkőzés szünetében szurkolói összetűzés történt. Ezzel kapcsolatban a BRFK sajtóosztálya tudatta, hogy "eddig tisztázatlan okból verekedés tört ki", és "a verekedés során az elsődleges információk szerint egy ember könnyebben, kettő pedig súlyosan megsérült". A rövid közlemény kitér rá, hogy "az eset körülményeit a Budapesti Rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja".
Az Index úgy értesült a hazai szurkolói csoportok egyik vezető alakjától, hogy a "Halhatatlanok" nevű szurkolói csoport vezetője vett elő egy kést, de aztán leütötték és nagyon megverték. A portál úgy tudja, az incidens a B-lelátónál lévő büfénél történt.





