Ezúttal sem Babos Tímeának, sem pedig Fucsovics Mártonnak nem ment

Miami kemény pályás torna

Sport
  • 2019.03.25. - 01:37

Babos Tímea oldalán a francia Kristina Mladenoviccsal az első fordulóban búcsúzott a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna páros versenyében.

Az idei Australian Openen döntős, másodikként kiemelt duó a Julia Görges, Simona Halep német, román kettőstől kapott ki 1 óra 15 perces mérkőzésen, 4:6, 6:1, 10–6-ra. Babos egyesben a selejtező második fordulójában esett ki. Nem ment ezúttal Fucsovics Mártonnak sem. Ugyancsak Miamiban, a férfiak versenyében az egyeshez hasonlóan párosban is elveszítette az első mérkőzését. Miután pénteken kikapott a kanadai Felix Auger-Aliassimetől, a cseh Roman Jebavy oldalán 6:1, 6:4-re kikapott a harmadik helyen kiemelt, párosban 23-szoros Grand Slam-tornagyőztes, negyvenéves Bryan testvérektől, Bob-tól és Mike-tól. Az ikrek 58 perc alatt győztek. A floridai tornán egyébként a női világelső japán Naomi Oszaka a harmadik fordulóban kikapott a 27. helyen rangsorolt tajvani Szu-vej Hsziétől.
Reklám