Első magyar csapatként ezüstérmet szerzett a házigazda Sopron a női kosárlabda Euroliga négyes döntőjében, mivel a vasárnapi döntőben 72-53-ra kikapott az orosz Jekatyerinburgtól.

Fegyverneky Zsófia: Ez az ezüst aranyat ér
Első magyar csapatként ezüstérmet szerzett a házigazda Sopron a női kosárlabda Euroliga négyes döntőjében, mivel a vasárnapi döntőben 72-53-ra kikapott az orosz Jekatyerinburgtól.

