Erdei Zsolt a bokszszövetség élén

A leköszönő Csötönyi Sándort tiszteletbeli elnöknek választották

Sport
  • 2017.04.01. - 13:18

Az előzetes várakozásoknak megfelelően Erdei Zsoltot választották meg a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSZ) új elnökének a szombati tisztújításon.

erdei csötönyi
Szombaton aztán Csötönyi a közgyűlésen lemondott posztjáról, és Erdeit javasolta utódjának.

Teljes tisztújításra került sor az elnökségben

Az Arena Hotelben délelőtt éves rendes beszámoló közgyűlést tartott a szövetség, ezután választották meg az új elnököt. A nap során teljes tisztújítást is tartottak. Megválasztották - az Erdei által javasolt - 21 tagú elnökséget, melyben az új sportági vezető mellett hét alelnök kapott helyet.

Reklám