Először nyert a magyar válogatott a kézilabda-vb-n

A magyar csapat Chilét verte 34-29-re

Sport
  • 2017.01.16. - 19:34

Két vereség után hétfőn megszerezte első győzelmét a magyar válogatott a franciaországi férfi kézilabda-világbajnokságon: Javier Sabaté szövetségi kapitány csapata harmadik csoportmérkőzésén 34-29-re nyert Chile ellen Rouenban.

kézilabda_magyarchile576

Reklám