Lejátszották a Labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzéseit szerda délután, az Újpest a Megyeri úton Lencse László két góljával megnyugtató előnyt szerzett.

Képünkön az újpesti Sankovic (fehérben) a békéscsabai Fábióval harcol a labdáért. Debrecenben a DVSC a Ferencvárossal játszott gól nélküli döntetlent. A visszavágókat április 13-án játsszák Békéscsabán, illetve a Groupama Arénában. Újpest–Békéscsaba 2–0. DVSC–Ferencváros 0–0.



