Éles harc a kupáért

Labdarúgás. Az Újpest megnyugtató előnyt szerzett, a másik párharc még nyílt

Sport
  • 2016.03.17. - 01:12

Lejátszották a Labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzéseit szerda délután, az Újpest a Megyeri úton Lencse László két góljával megnyugtató előnyt szerzett.

Sankovic és Fábió 20160317
(Fotó: MTI -  Illyés Tibor)

Képünkön az újpesti Sankovic (fehérben) a békéscsabai Fábióval harcol a labdáért. Debrecenben a DVSC a Ferencvárossal játszott gól nélküli döntetlent. A visszavágókat április 13-án játsszák Békéscsabán, illetve a Groupama Arénában. Újpest–Békéscsaba 2–0. DVSC–Ferencváros 0–0.

Reklám