Az FTC–Győr párharc április elején a fővárosban kezdődik, egy hét múlva Győrben lesz a visszavágó a női Bajnok Ligája negyeddöntőjében. Az esélyekről is kérdeztük Elek Gábort, az FTC edzőjét és Orbán Adriennt, az ETO válogatott játékosát.

Kézilabda. A BL-ben, a bajnokságban és a Magyar Kupában is FTC–Győr párharc
Az FTC–Győr párharc április elején a fővárosban kezdődik, egy hét múlva Győrben lesz a visszavágó a női Bajnok Ligája negyeddöntőjében. Az esélyekről is kérdeztük Elek Gábort, az FTC edzőjét és Orbán Adriennt, az ETO válogatott játékosát.

Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája