Mexikó budapesti rezidenciáján hétfőn este ünnepélyes fogadás keretében indították útjára a közép-amerikai országban ötven évvel ezelőtt tartott nyári olimpiai játékokon szereplő magyar sportolók aranydelegációját.

A jubileumi ünnepségsorozatra 22 olyan egykori magyar sportoló utazik ki, aki érmet nyert ötven évvel ezelőtt
Mexikó budapesti rezidenciáján hétfőn este ünnepélyes fogadás keretében indították útjára a közép-amerikai országban ötven évvel ezelőtt tartott nyári olimpiai játékokon szereplő magyar sportolók aranydelegációját.

Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség
Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye

A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását
A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette