A világelső Novak Djokovic nyerte az amerikai nyílt teniszbajnokságot: a szerb játékos a vasárnapi férfi egyes fináléban a második helyen kiemelt Roger Federert győzte le négy játszmában.

Pennetta a nyolcadik helyig küzdötte fel magát
A világelső Novak Djokovic nyerte az amerikai nyílt teniszbajnokságot: a szerb játékos a vasárnapi férfi egyes fináléban a második helyen kiemelt Roger Federert győzte le négy játszmában.

Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás

A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”