A nyáron csatlakozik a bajnoki címvédő Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatához Anne Mette Hansen, a dán válogatott jobbátlövője.

Görbicz Anita és Kiss Éva meghosszabbította szerződését
A nyáron csatlakozik a bajnoki címvédő Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatához Anne Mette Hansen, a dán válogatott jobbátlövője.

A másfél milliárd eurós villamosenergiahálózat-fejlesztési lehetőség sokaknak segíthet
Arra kéri, hogy oldja fel az internetes korlátozásokat
