Cservenka legyőzte Harcsát a Bocskai emlékversenyen

Két magyar aranyérem

Sport
  • 2019.02.09. - 20:55

Két magyar aranyéremmel zárult szombaton Debrecenben a 63. Bocskai István nemzetközi ökölvívó emlékverseny, melyen Bernáth Attila mellett meglepetésre nem Harcsa Zoltán, hanem az őt legyőző Cservenka Róbert diadalmaskodott.

A Bocskai István nemzetközi ökölvívó emlékverseny
Reklám