Ceferin: Nem lesz európai szuperliga

„Vannak ötleteink a reformokra, végső célunk az, hogy minden ország csapatai részt vegyenek valamelyik kupasorozatban”

Sport
  • 2018.11.20. - 14:44

Aleksander Ceferin, az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) elnöke, valamint Andrea Agnelli, az európai klubokat tömörítő szervezet első embere egyaránt kijelentette, hogy nem lesz európai szuperliga.

ceferin
Agnelli ehhez hozzátette: az UEFA egyik jövőbeli terve, hogy az együttesek kevesebb hazai bajnoki mérkőzést játszanak a szezon során és többet az európai színtéren.

Reklám