Aleksander Ceferin, az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) elnöke, valamint Andrea Agnelli, az európai klubokat tömörítő szervezet első embere egyaránt kijelentette, hogy nem lesz európai szuperliga.

„Vannak ötleteink a reformokra, végső célunk az, hogy minden ország csapatai részt vegyenek valamelyik kupasorozatban”
Aleksander Ceferin, az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) elnöke, valamint Andrea Agnelli, az európai klubokat tömörítő szervezet első embere egyaránt kijelentette, hogy nem lesz európai szuperliga.

