Póta Georginának nem sikerült bejutnia a legjobb négy közé a jekatyerinburgi asztalitenisz Európa-bajnokság női egyes versenyében, a negyeddöntőben búcsúzott. Ugyanakkor a magyar játékos döntőbe jutott párosban, Elizabeta Samara oldalán.

Párosban döntős a Póta-Samara kettős
Póta Georginának nem sikerült bejutnia a legjobb négy közé a jekatyerinburgi asztalitenisz Európa-bajnokság női egyes versenyében, a negyeddöntőben búcsúzott. Ugyanakkor a magyar játékos döntőbe jutott párosban, Elizabeta Samara oldalán.

A másfél milliárd eurós villamosenergiahálózat-fejlesztési lehetőség sokaknak segíthet
Arra kéri, hogy oldja fel az internetes korlátozásokat
