A Budapestre címvédőként érkezett szerb férfi vízilabda-válogatott bronzérmesként fejezte be szereplését a magyarországi vizes világbajnokságon, mivel a szombat délutáni helyosztón gond nélkül nyert a görög együttes ellen.

Déli szomszédunk Görögországot múlta felül a helyosztón
A Budapestre címvédőként érkezett szerb férfi vízilabda-válogatott bronzérmesként fejezte be szereplését a magyarországi vizes világbajnokságon, mivel a szombat délutáni helyosztón gond nélkül nyert a görög együttes ellen.

Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében

A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet