A Ferencváros Böde Dániel góljával 1-0-ra legyőzte az Újpestet szombaton a labdarúgó OTP Bank Liga 13. fordulójának rangadóján.

A vendégek kezdték kissé aktívabban a találkozót, majd a hazaiak - akiknek kispadján eltiltás miatt nem ülhetett ott a vezetőedző Thomas Doll - váltak kezdeményezőbbé, de nagy veszélyt egyik fél sem tudott kialakítani a szünetig, mindkét csapat inkább a biztonságra törekedett.
A második játékrészben már nagyobb veszélyben forogtak a kapuk, a Ferencváros előbb felsőlécig jutott, majd Böde Dániel fejesével a három pontot is begyűjtötte. Így 101. alkalommal múlta felül fővárosi riválisát az élvonalban.



