Merész Andrást váltja a magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztján Bíró Attila szeptember 1-jétől.

Legutóbb az új-zélandiakat irányította a szakember
Merész Andrást váltja a magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztján Bíró Attila szeptember 1-jétől.

