Hollandia legyőzésével veretlenül lett csoportelső a magyar női vízilabda-válogatott, amely így bejutott a negyeddöntőbe, ahol a Kanada–Új-Zéland nyolcaddöntő győztese lesz az ellenfél. Bíró Attilát, a magyar válogatott szövetségi kapitányát kérdeztük.




