A magyar futballban a fejlődés látható és mérhető – legalábbis az MLSZ alelnöke, Berzi Sándor szerint. Ha valóban ez az évtizedek óta a hazai labdarúgásban dolgozó sportvezető véleménye, akkor a sikertelenségnél is nagyobb a baj.
Az megmagyarázható, hogy az MLSZ egyik fizetett vezetője a magyar labdarúgás napján megpróbálja szépíteni a rút helyzetet, de annyi megérdemelnének a szurkolók, hogy ne nézze őket bolondnak!



