A Győri Audi ETO KC óriási fölényben játszva huszonkilenc góllal, 42–13-ra legyőzte a szerb Radnicki Kragujevac csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája drammeni selejtezőcsoportjában szombaton.
„Ez volt a minimális elvárás a csapattal szemben, hogy bejusson a Bajnokok Ligájába – mondta Ambros Martín, a Győri Audi ETO KC vezetőedzője. – A célunk pedig az, hogy a sorozat végén ismét ott legyünk a BL budapesti négyes döntőjében.”
A magyar bajnok FTC-Rail Cargo Hungaria alanyi jogon tagja a legjobb tizenhat mezőnyének, és a csoportkörben a német Thüringer HC, a horvát Podravka Koprivnica és a francia Fleury Loiret lesz az ellenfele.



